گروه طراحی و معماری سایبون

راه های ارتباطی با ما

ترند بهاری دکوراسیون داخلی۲۰۲۴

بهار آمد! محبوب ترین گرایش های دکوراسیون بهاری و سبک های طراحی داخلی در سال 2024 را کشف کنید تا خانه خود را جلوه دهید و فضای خود را تازه کنید!
بهار فرا رسیده است و همینطور روندهای جدید دکوراسیون خانه! ما در مورد ترندهای برتر دکوراسیون خانه برای بهار 2024 و نحوه دستیابی به ظاهر صحبت خواهیم کرد!
در ادامه با7 ترند بهاری در دکوراسیون آشنا میشیم.
1.رنگهای گرم و خنثی
در سال 2024، روندی که بر دنیای طراحی داخلی مسلط خواهد شد، پالت های رنگی خنثی گرم هستند. رنگ های خنثی گرم شامل رنگ های بژ، کرم، قهوه ای و شتری است. این در مورد رنگ های رنگ، مبلمان و همچنین دکوراسیون منزل صادق است. این روند نه تنها برای فصل بهار صادق است، بلکه در تمام طول سال ظاهر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد ترندهای برتر دکوراسیون خانه در سال 2024، می توانید پست من را اینجا بخوانید! می توانید با خاکستری های سفید و بی صدا خداحافظی کنید. وقتی نوبت به ترندهای دکوراسیون بهاری می رسد، انتظار داشته باشید که رنگ های خنثی بیشتری را در پارچه ها، رنگ ها، آثار هنری و مبلمان مشاهده کنید. این رنگ های ملایم راحتی، آرامش، ظرافت و احساس آرامش را در سراسر فضای شما افزایش می دهند.
2. ترند دکور بهاری: رنگ های زمینی
در بهار 2024، انتظار دیدن رنگ های خاکی غنی را داشته باشید. همانطور که در بالا توضیح داده شد، پالت رنگ های خنثی یک روند برجسته در دنیای طراحی داخلی خواهد بود، اما رنگ های خاکی نیز همین طور. رنگ های خاکی گرما و راحتی را به فضا می آورند. رنگ های زمینی می تواند از بژ، قهوه ای، سبز، آبی، عسلی، مشکی، سفالی یا هر رنگ ملایمی که فضای بیرون را وارد می کند متفاوت باشد. سایه های آبی بر روند طراحی در سال 2024 غالب است، بنابراین جای تعجب نیست که این یک روند محبوب در دکوراسیون بهاری نیز باشد. درباره بهترین سایه های آبی اینجا بیشتر بخوانید! ترکیب رنگ های خاکی در خانه شما به رنگ های ساده محدود نمی شود. راه های دیگر برای پذیرش این روند دکوراسیون بهاری در خانه شما از طریق مواد طبیعی، گیاهان و فضای سبز و بافت های چوبی است. انجام این کار به فضای شما بافت و ابعاد می بخشد.
 
3. عناصر طبیعی
در بهار 2024، انتظار داشته باشید که عناصر طبیعی فراوانی را در طراحی داخلی مشاهده کنید. افزودن عناصر طبیعی به فضای شما به تکمیل ظاهر کمک می کند. مواد طبیعی خانه ای جذاب و ظاهری “زیست” را ایجاد می کنند. افزودن هر چه بیشتر عناصر طبیعی به فضای شما ظاهر کامل تری ایجاد می کند. برخی از عناصر طبیعی که می توانید به خانه خود اضافه کنید عبارتند از موادی مانند گیاهان تازه یا فضای سبز، بافت های چوبی، مس، برنج، مرجان، صدف، شاخ، خز مصنوعی یا فلزات مخلوط. افزودن این مواد طبیعی به یک فضا می تواند شبیه افزودن مقداری سبزی به یک گلدان سرامیکی باشد. این می تواند شبیه یک میز مرمر باشد. احتمالاً برخی از سبدهای حصیری یا چهارپایه های حصیری. این می تواند شامل کابینت یا تیرهای چوبی و مبلمان کاج انگلیسی باشد. یا قفسه های خود را با تکه های مرجان تزئین کنید و یک فرش خز مصنوعی را پایین بیاندازید. وقتی صحبت از اضافه کردن عناصر طبیعی در سرتاسر خانه شما می شود، طیف وسیعی از امکانات دکوراسیون وجود دارد. اما به خاطر داشته باشید، این مواد آلی می توانند به تغییر کامل یک اتاق کمک کنند
4. آوردن فضای باز به داخل
در بهار 2024 ما فضای باز را وارد می کنیم! بهار امسال، یکی از گرایش‌های طراحی داخلی که اغلب شاهد آن هستید، تزیین با طبیعت است. ما طبیعت را به داخل خانه می آوریم! مانند مواد طبیعی، تزئینات با طبیعت در بهار 2024 یک روند دکوری قوی خواهد بود. برای رسیدن به این ظاهر، گیاهان سرسبز بزرگ را به داخل خانه بیاورید. از فضای سبز به عنوان قسمت مرکزی روی میزهای ناهارخوری، میزهای کافه و میزهای قهوه استفاده کنید. گیاهان کف بزرگ مانند درختان زیتون، ساقه ها، شاخه ها یا کنده های چوبی دیگر راه های محبوب برای آوردن طبیعت به داخل خانه هستند. کاغذ دیواری و آثار هنری الهام گرفته از باغ نیز در بهار سال 2024 ظاهر خواهند شد
5. گرایش های دکور بهاری: ملافه های مجلل
انتظار داشته باشید که در بهار 2024 ملافه های مجلل را ببینید! ایجاد فضایی دنج و راحت مورد علاقه صاحبان خانه و طراحان داخلی است. جای تعجب نیست که رختخواب های مجلل امسال به ترندهای دکوراسیون راه پیدا کرده اند. این روند بر روی تخت خواب راحت، تشک ها و روتختی ها تمرکز دارد. ما همچنین شاهد تخته‌های روکش دار و روکش دار خواهیم بود. به خصوص، ملافه های کتانی به دلیل پارچه های نرم، رنگ های خنثی و ظرافت بی انتها که به فضا می بخشد، محبوب خواهند بود. انتظار دیدن روکش های ضخیم، ملافه های چند لایه و بالش های مخمل دار را داشته باشید. این روند روتختی مجلل به مبلمان نرم و چیدمان صندلی راحت در کل خانه گسترش می یابد. در سال 2024، سطوح راحتی و آرامش در اولویت هستند.
6.  قوس ها و مبلمان منحنی
یکی از گرایش‌های طراحی داخلی که در این بهار و بعد از آن همه جا خواهید دید، مبلمان و قوس‌های خمیده است. این عنصر معماری چیز جدیدی نیست و سال‌هاست که وجود داشته است، اما در سال 2024 محبوبیت زیادی پیدا خواهد کرد. قوس ها جذابیت می بخشند و فضاهای مهم را قاب می کنند. عنصر معماری شخصیت و علاقه را برمی انگیزد. قوس‌ها در سبک‌ها و اندازه‌های مختلف بسیار متنوع هستند که آنها را با سبک‌های طراحی متعدد سازگار می‌کند. این عنصر معماری جاودانه را می‌توان به روش‌های مختلفی از درهای قوسی، میزهای خمیده، آینه‌ها یا لامپ‌های قوسی یا مبلمان گرد نرم اجرا کرد. نه تنها مبلمان گرد نرم را می بینید، بلکه چیدمان صندلی های گرد و صمیمی تر را نیز خواهید دید. طراحان مبلمان فرصتی را برای بازگرداندن گردهمایی های اجتماعی و گفتگو از طریق انتخاب گزینه های صندلی دیده اند. مبل‌های منحنی، صندلی‌های برجسته و عثمانی‌ها را در مقابل یکدیگر خواهید دید.
7.فضاهای نشیمن داخلی و خارجی
آخرین روند طراحی داخلی که در بهار 2024 خواهید دید، فضاهای نشیمن داخلی و خارجی است. صاحبان خانه در فصل بهار و تابستان حیاط خلوت خود را در اولویت قرار می دهند. ایجاد فضاهای زندگی در فضای باز، کاربردی، زیبا و در دسترس برای گردهمایی های اجتماعی از گرایش های محبوب است. فضاهای بیرونی به اندازه فضاهای داخلی اهمیت پیدا می کنند. پاسیوهای روباز، عرشه ها و مناطق استخر در بهار 2024 توجه ویژه ای را به خود جلب می کنند. پاسیوها و آتش‌دان‌های تزئین شده زیبایی را خواهید دید. همچنین انتظار داشته باشید که مبلمان راحتی، آشپزخانه های فضای باز، تلویزیون و چراغ های مهمانی در فضای باز، طرح های خیره کننده استخر و مبلمان کنار استخر نیز وجود داشته باشد. مناظر زیبا، باغبانی و گلخانه‌ها نیز از اولویت‌های صاحبان خانه در سال 2024 هستند.
Kianatalebi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *