گروه طراحی و معماری سایبون

راه های ارتباطی با ما

[ درباره شرکت ]

گروه طراحی ومعماری سایبون

گروه معماری سایبون فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ با فعالیت در این صنعت آغاز کرده است.تیم معماری سایبون شامل بخش های مختلف شامل گروه معماران مشاور جهت راهنمایی مشتریان گروه طراحی داخلی و خارجی، گروه پیاده سازی و اجرا، گروه محوطه سازی و، گروه نما و گروه دکوراتیو میباشد. 

رضایت مشتری و راهنمایی دقیق مشتریان چه در بعد طراحی و چه در بعد اجرا جزو وظایف انکار نشدنی ماست.
بزرگترین روش بازاریابی ما رضایتمندی مشتریان سابق ماست و بزرگترین سرمایه سایبون بعد از نیرو های اجرایی اش مشتریان ما هستند و آنچه ما را استوار نگاه داشته رضایت یکایک مشتریان ماست.

[ استراتژی شرکت ]

فلسفه ما

مشاوره چیدمان و طراحی به صورت آنلاین و حضوری

مشاوره

طراحی پلانهای مسکونی وویلایی در شمال کشور طراحی سه بعدی

طراحی پلان وطراحی سه بعدی

بازسازی و اجرای صفر تاصد ساختمان ویلایی و مسکونی

بازسازی و اجرای صفرتاصد ویلا
[ متخصصین ما ]

با تیم ماهر ما آشنا شوید

مجیدپورحقدادی

مجیدپورحقدادی

[ مدیر اجرایی ومالی
کیانا طالبی

کیانا طالبی

[ مدیر عامل شرکت ] طراح و مجری، مدرس عضونظام مهندسی استان گیلان
یاسمن جهانی

یاسمن جهانی

[ طراح داخلی و مدرس
شبنم سلیم زاده

شبنم سلیم زاده

[ طراح داخلی ] طراح پلانهای معماری
[ روال کاری ما ]

از طرح به زندگی

بررسی نیاز ها و عقد قرار داد طراحی

در مرحله اول بعد از بررسی های لازم و دیدن نمونه کارهای ما و تصمیم قطعی شما برای شروع همکاری ، یک قرار داد حضوری در دفتر ما تنظیم می شود. در این جلسه سبک زندگی ، علایق و نیاز های شما بررسی و قرار داد طراحی بسته می شود.

بررسی نیاز ها و عقد قرار داد طراحی

در مرحله اول بعد از بررسی های لازم و دیدن نمونه کارهای ما و تصمیم قطعی شما برای شروع همکاری ، یک قرار داد حضوری در دفتر ما تنظیم می شود. در این جلسه سبک زندگی ، علابق و نیاز های شما بررسی و قرار داد طراحی بسته می شود.

برداشت و ابعاد پروژه

پس از عقد قرارداد طراحی ، تیم برداشت ما برای برداشت نقشه‌ی منزل شما در محل حاضر شده. با توجه به اطلاعات دریافتی از شما ، دانش و تجربه‌ی ما و همچنین بررسی حالت های مختلف ، بهترین طرح متناسب با سبک زندگی و پتانسیل های پروژه‌‌ی شما ارائه می شود. این طراحی شامل تمام جزئیات ، حتی گلدان روی میز شما می شود.  

اتمام طراحی و ارائه مدلسازی سه بعدی

پس از اتمام طراحی، مدلسازی سه بعدی به شما ارائه می‌شود. اگر نظر و پیشنهادی دارید، روی طرح اعمال می کنیم و طرح نهایی به شما تحویل داده می شود. مدت زمان طس شدن این پروسه 20 الی 30 روز کاری می باشد.

قرار داد اجرا و شروع کار

پس از اینکه طرح نهایی شد، برآورد حدودی اجرای کار انجام شده و قرارداد اجرا و بسته می شود. طی این قرارداد ما متعهد می شویم صفر تا صد طرح ارائه شده را برای شما اجرا کنیم.

قصد تغییر دکوراسیون دارید؟